Götünde Ayı Bağırmak

götünde-ayı-bağırmakMalumunuz tüm organların ve dolayısıyla da tuvaletografi ilminin müdürü göt organıdır. Popo demiyorum, zira şairin yahut işte birinin dediği gibi bizim oralarda ‘göt’e “göt” derler. Üç gündür sebepsiz yere (aslında çok da sebepsiz değil zira yetişmesi gereken yazılarım var, işlerim var falan tamam da) bir stres hali içerisinde kıvranıyorum nedense.

Az evvel de bir arkadaşım şu aşağıdaki capsi paylaşınca sıkıntımın nedenini anladım. Meğersem götümde ayı bağırıyorumuş. Normalde götünde ayı bağıran insanın bir şekilde kaçarak götünü ayıdan uzaklaştırması gerekiyor ya. Ben hareketsiz, hiçbir şey yapmadan durduğumda olsa gerek o yüksek desibelli ayı bağırtısı ya da homurtusu benim tadımı iyicene kaçırmış. Bugün döndüm önce o ayıyı sevdim kucakladım, sonra da kaç gündür ne bağırıyon oğlum diye bir tokat patlattım suratına, ve hızlıca kaçmaya başladım.

Hep unutuyorum ama işte uurla hep konuştuğumuz gibi hayat dediğin bir şeylere başlayabilmekle ilgili değil de, daha çok bir şeylere devam edebilmeyi bilmekle yakından alakalı. İşte kısacası koşmaya devam!

götünde ayı bağırmak

kaynak: https://www.facebook.com/LazarAngelovFitness/photos/a.443688848981048.123196.443229005693699/1380369228646334/?type=3

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s